reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4

ANC performansıyla fark yaratan Sony WH-1000XM4’ün fiyatı en düşük seviyede

Sony WH-1000XM4 modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı var. Siyah renkli modelin satış fiyatı 3.499 TL‘den 2.618 TL‘ye geriledi. Aktif gürültü engelleme ve ses performansıyla piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan olan WH-1000XM4, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Advertisement

Kulaklıkta 40 mm HD Hybird sürücüleri kullanılıyor. Kulaklık bu sayede yüksek bir ses kalitesi vadediyor. Sony imzalı modelde farklı Sony modellerinde olduğu gibi 360 derece ses desteği bulunuyor. Model konuma göre özel olarak ses profilleri de sunabiliyor. Yani eviniz ve iş yerinizi için otomatik şekilde değişen ses profilleri belirlenebiliyor. Kablosuz kulaklık konuşmaya başladığınızı duyduğu zaman müziği otomatik olarak da durdurabiliyor. Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik şekilde durduran kulaklık, yan yüzeylerden dokunmatik kontrol altyapısına sahip ve her konuda ses ile ANC özelleştirmesi getiriyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyan kulaklık sesli asistanlara da destek veriyor. Bu sayede kullanıcılar sesli olarak müziklerini kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM4 uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor

Kulaklık tam dolu pille 30 saate varan pil ömrü vadediyor. Kulaklık 10 dakika şarj ediliğinde 5 saatlik müzik deneyimi sunuyor. Hem ses performansı hem de aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çeken kulaklığın iOS ve Android kullanıcıları için iyi bir seçenek olduğunu söyleyelim.
amazon

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın