reklamı kapat

POPÜLER

Diablo Immortal

Mobil platformlar için geliştirilen Diablo Immortal hakkında son detaylar

Mobil platform için geliştirilen Diablo Immortal hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Oyun tutkunları tarafından merakla beklenen yapım hakkında Blizzard’ın baş işletme sorumlusu Daniel Alegre açıklamada bulundu.

Alegre, oyunu test eden Blizzard çalışanlarının oyundan çok etkilendiklerini söyledi. Önümüzdeki günlerde test sayısının artacağını ve oyuncular tarafından da test edilebileceğini belirten Alegre, oyunun çıkış tarihini ise henüz paylaşmadı. iOS ve Android platformları için geliştirilen oyunda Diablo’da karşımıza çıkan özelliklerin olması bekleniyor. Oyuncuların karakter geliştirebilecekleri Diablo Immortal’da Demon Hunter, Monk, Crusader, Barbarian, Necromancer ve Wizard sınıfları yer alıyor. Uzun süre destek almasını beklediğimiz oyun çok oyunculu bir çevrimiçi oyun olarak karşımıza çıkacak. Çevrimiçi olduğu için oyun internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo Immortal ile birlikte Diablo 4 de geliştiriliyor

Geçtiğimiz yılın kasım ayında duyurulan Diablo 4, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oyun tutkunlarıyla buluşacak. Diablo IV’ün oyun yönetmeni ise Diablo III: Reaper of Souls ve World of Warcraft: Legion‘da çalışan Luis Barriga. Diablo dünyasını yeniden oyun severlerle buluşturmaya hazırlanan Diablo 4’ün çıkış tarihi henüz netlik kazanmasa da oyunun önümüzdeki yıl satışa sunulması bekleniyor. Pek tabii oyunun ertelenme ihtimali olup 2022’de de satışa sunulması muhtemel. Hem Diablo Immortal hem de Diablo 4 hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.