reklamı kapat

POPÜLER

Diablo Immortal

Diablo tutkunlarına müjdeli haber; Diablo Immortal geliyor

Netflix’in Diablo dizisiyle ilgili ilk ipuçlarının ortaya çıkmasının ardından bu kez mobil oyuncuları mutlu edecek güzel bir haber geldi.

Blizzard tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Diablo Immortal isimli mobil oyun, mobil platforma geliyor. Hikaye olarak Diablo’nun ikinci ve üçüncü oyunları arasında olacak Diablo Immortal, klasik Diablo oyun deneyimi oyun tutkunlarıyla buluşturacağa benziyor. Oyuncuları ekran başına kilitleyeceğini şimdiden söyleyeceğimiz oyun, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Diablo destanındaki bu yeni bölümde Barbar, Haçlı, Şeytan Avcısı, Keşiş, Necromancer ve Sihirbaz gibi ikonik sınıflar yer alıyor. Oyunla ilgili detaylar ne yazık ki bunlarla sınırlı. Merakla beklenen yapımın ne zaman ve ne gibi bir fiyattan iOS ve Android’li cihazlar için indirmeye sunulacağı bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Blizzard’dan oyunla ilgili tanıtım videoları

Blizzard, Diablo Immortal’ın tanıtım videosunu paylaştığını, bu videoyu haberin devamından izleyebileceğinizi belirtelim.

Video