reklamı kapat

POPÜLER

Diablo Immortal

Diablo Immortal’ın çıkış tarihi ertelendi; işte oyunun çıkış tarihi

2018 yılının kasım ayında duyurulan Diablo Immortal oyun tutkunları tarafından dört gözle bekleniyor. Mobil platform için geliştirilen oyunun çıkış tarihiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Daha önceden 2021 yılında indirmeye sunuması beklenen oyun önümüzdeki yılın başında yayınlanacak.  Geliştiricilerin PvP içeriğine ince ayar yapması ve PvE deneyimlerini iyileştirmesi sebebiyle oyunun çıkış tarihinin ertelendiği belirtiliyor.

iOS ve Android platformları için geliştirilen oyunda Diablo’da karşımıza çıkan özelliklerin yer alıyor. Oyuncuların karakter geliştirebilecekleri Diablo Immortal’da Demon Hunter, Monk, Crusader, Barbarian, Necromancer ve Wizard sınıfları bulunuyor. Uzun süre destek almasını beklediğimiz oyun çok oyunculu bir çevrimiçi oyun olarak karşımıza çıkacak. Çevrimiçi olduğu için oyun internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo Immortal haricinde Diablo 4’ün çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor

2019 yılının kasım ayında duyurulan Diablo 4, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oyun tutkunlarıyla buluşacak. Diablo IV’ün oyun yönetmeni ise Diablo III: Reaper of Souls ve World of Warcraft: Legion‘da çalışan Luis Barriga. Diablo dünyasını yeniden oyun severlerle buluşturmaya hazırlanan Diablo 4’ün çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı. Hem Diablo Immortal hem de Diablo 4 hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlgili video

Diablo Immortal tanıtım videosu