reklamı kapat

POPÜLER

SpaceX

Netflix imzalı SpaceX belgeseli için geri sayım başladı; işte belgeselin yayın tarihi

SpaceX‘in ilk sivil uçuşu Inspiration4 için geri sayım başladı. Netflix önümüzdeki ay gerçekleşmesi beklenen uçuşu belgesel haline getirmeye hazırlanıyor.

Countdown: Inspiration4 Mission to Space adlı mini belgeselin ilk bölümü 6 Eylül‘de yayınlanacak. Toplam beş bölüm olacak belgesel uçuşta yaşanacak tüm olayları izleyicilerle buluşturacak. İlk bölümde Inspiration4 komutanı Jared Isaacman ve mürettebatının uçuştan önce üstlenmek zorunda oldukları astronot eğitimi anlatılacak. Son bölümde ise uzay uçuşu ve mürettebatın Dünya’ya gönüşünü konu alacak. Son bölümde Crew Dragon uzay aracının içindeki görüntüler de yer alacak. Final bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz netlik kazanmasa da eylül ayının sonunda yayınlanması kuvvetle muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SpaceX belgeselini Michael Jordan’ın belgeselini de yönetem bir isim çekiyor

Time Studios tarafından ortaklaşa hazırlanan belgeselin yönetmen koltuğunda Jason Hehir oturuyor. Bu isim daha önceden Netflix’in sevilen yapımlarından Michael Jordan’ın The Last Dance belgeselini de yönetmişti. Çocuklar ve ailelere hitap eden animasyonu projesi StoryBots Space Adventure da yapım aşamasında ve 14 Eylül’de izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

La Casa de Papel 5. sezon ilk fragman yayında