reklamı kapat

POPÜLER

Diablo Immortal

Diablo Immortal, iOS ve iPadOS için ön siparişe açıldı

Merak edilen mobil oyunlardan Diablo Immortal, iOS ve iPadOS için ön siparişe açılarak indirmeye açıldı. Yapım için çok kalmadı.

Diablo Immortal oyununun ön siparişi için yapılan açıklama şöyle oldu: “Bugünden itibaren herkesin Diablo Immortal’ı iOS ve iPadOS cihazlarından ön siparişle alabileceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Kendimize, oyun yılın ilerleyen zamanlarında çıkmadan önce iOS, iPadOS ve Android üzerinden 30 milyon ön kayıt/ön siparişe ulaşma hedefi belirledik. Bu hedefe ulaşırsak oyunun çıkışında herkes için havalı kozmetik ödüllerimiz olacak!” Firma ayrıca kafa karışıklığı olmamasına adına şunu da aktardı: “iOS ve iPadOS üzerinden ön kayıt yaptıran oyuncular için oyunun çıkış tarihi 30 Haziran olarak görünebilir. Immortal’ın çıkış tarihinin 30 Haziran olmadığını, bu tarihin son planlarımızı tamamlarken yalnızca bir yer tutucu görevi gördüğünü açıklamak isteriz. Resmi çıkış tarihini ileriki süreçte toplulukla paylaşacağız.”

Blizzard, en gözde oyun serilerinden biri olan Diablo’nun mobil versiyonu olan Immortal üzerinde çalışmaya çok uzun zamandır devam ediyor. Oyunun 2021 Ekim ayında başlayan kapalı beta test süreci, 2022 Ocak ayının başında sona ermişti. Bu süreçte oyunda çok sayıda önemli değişiklik yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu olarak tasarlanan mobil oyunun, Diablo II ve Diablo III’deki olayların seyrinde gerçekleşeceği biliniyor. Blizzard biliyorsunuz geçtiğimiz dönemde Microsoft’un çatısı altına girdi.

Diablo Immortal yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display