reklamı kapat

POPÜLER

Logitech POP Keys
Logitech POP Keys
Logitech POP Mouse
Logitech POP Keys

Emoji tuşlarıyla fark yaratan Logitech POP serisi Türkiye’de; işte klavye ve farenin öne çıkan özellikleri

Logitech gerçekleştirdiği basın etkinliğinde Logitech POP Keys klavye ile POP Mouse‘u Türkiye’de tanıttı. Klavye ve fare modelleri rengarenk tasarımları ve sundukları deneyimle özellikle gençleri hedef alıyor.

Logitech’in yeni klavye modeli Daydream, Blast ve Heartbreaker olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Daktilo tarzındaki mekanik tuşları bünyesinde barındıran klavye 8 adet değiştirilebilir emoji tuş kapaklarıyla geliyor. 4 adet klavye üzerinde yer alan tuş haricinde 4 adet esktra tuş bulunuyor. Kullanıcılar modlarına göre emoji tuşlarını değiştirebiliyor. Klavye üzerinde bulunan emoji menü tuşu ile tüm emojilerin olduğu kütüphaneye ulaşmak mümkün. Klavyedeki yeni 12 FN kısayolu sayesinde ekran alıntısı ve sesten metne dönüştürme işlemi yapılabiliyor. Mikrofonun sesini kapatmak için de bu tuştan faydalanmak mümkün. Logitech POP Keys, 3 adede kadar cihaz ile eşleştirme yapmaya ve yazı yazarken tek bir dokunuşla bu cihazlar arasında geçiş yapmaya imkan sağlıyor. Klavyedeki tuşlar 50 milyona kadar vuruşa dayanabiliyor. Klavye aynı zamanda uzun pil ömrüyle göze çarpıyor. Klavye tam dolu pille 3 yıla varan kullanım imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech POP Keys haricinde POP Mouse da Türkiye’de

Logitech, POP Keys ile birlikte POP Mouse modelini de Türkiye’de görücüye çıkardı. Klavyede olduğu gibi klavye ile uyumlu cıvıl cıvıl renk seçeneklerine sahip olan fare özelleştirilebilir emoji tuşuyla geliyor. Mouse’un üst kısmında yer alan emoji tuşu asyesinde kullanıcılar arkadaşlarınız hızlı bir şekilde emoji gönderebiliyor.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle