reklamı kapat

POPÜLER

Logitech K845 mekanik klavye

Oyun için olmayan Logitech K845 mekanik klavye tanıtıldı; işte fiyatı

Çevre birimleri konusunda dev isimlerden Logitech, ürün gamına oyuna odaklanmayan bir klavye ekledi. Logitech K845 mekanik klavye tanıtıldı.

Son dönemde daha çok oyuncu donanımlarıyla karşımıza çıkan firma, bu sefer ofis / genel kullanıma yönelik bir seçenek ile ses getirdi. Firmanın en yenisi Logitech K845 mekanik klavye modeli, özel sayısal tuş takımına sahip ve oldukça standart bir görüntüye sahip. Tuş derinliği yüksek olan kablolu model, firmanın sunduğu beş farklı mekanik anahtar ile elde edilebiliyor. Bu konuda sunulan özelleştirme farklı beklenti ve isteklere sahip kişiler için çok güzel görünüyor. Arka aydınlatması olan ve burada da beş farklı kullanım modu taşıyan klavye, 780 gram ağırlığında ve 59 dolardan başlıyor. Burada başlıyor diyoruz çünkü klavye Cherry MX mekanik anahtar ile alınırsa 80 dolar oluyor. Modelin Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech K845 mekanik klavye dikkat çekerken, firma kısa süre önce sürpriz bir adım atmıştı

G903 HERO, G502 LIGHTSPEED, PRO Wireless, G703 HERO, G604, G502 HERO, G403 HERO ve PRO isimli fare modellerine G HUB yazılımı üzerinden bir yazılım güncellemesi gönderilmişti. İşte bu güncelleme ile HERO 16K sensörlü fareler ilginç şekilde HERO 25K sensörüne yükseltildi. Bu yazılım güncellemesi ile üst limiti 16.000 DPI’dan 25.600 DPI’a yükselten firma, bu sayede hassasiyeti hatırı sayılır oranda artırmış oldu. Firmadan yapılan açıklamaya göre HERO 25K sensörü, dünyanın ilk mikron altı seviye mouse sensörü konumunda yer alıyor. Sensör söylendiği kadarıyla mikron altı seviyedeki her hareketi doğru bir şekilde takip ederek yüksek hassasiyet sunuyor.

İlginizi Çekebilir

En uygun fiyatlı yeni nesil oyun konsolu