reklamı kapat

POPÜLER

Logitech POP klavye ve fare

Renkli ve şirin yapısıyla dikkat çeken Logitech POP serisi ile tanışın

Çevre birimleri konusunda en büyük isimlerden Logitech, ürün gamına renkli ve şirin görünen Logitech POP klavye / fare modellerini ekledi.

Logitech POP klavye / fare, görebileceğiniz üzere özellikle gençlere hitap ediyor. Kablosuz olarak görev yapan mekanik klavye ve ufak boyutlu fare için birbirlerini tamamlayan üç farklı renk sunan firma, yeni ürünleri ile özellikle yeni jenerasyona odaklıyor.

Bünyesinde değiştirilebilen özel emoji tuşları taşıyan ve numpad kısmı olmayan klavye, firmanın gösterdiği üzere oldukça sesli çalışan mekanik anahtarlar kullanıyor. Burada hem tasarım hem de ses özelinde bir klasik daktilo hissiyatı oluşturan Logitech POP klavye, tek seferde üç farklı cihaza bağlantı kurabiliyor. Bağlantı sürecinde Logi Bolt USB adaptör ya da Bluetooth kullanılıyor.

İki adet AAA pil ile tam üç yıla kadar pil ömrü sunabildiği aktarılan klavye, 50 milyon tuş vuruşuna dayanacak şekilde tasarlanmış. Logitech POP fare ise oldukça standart yapıda tekerlek altında bir emoji butonu taşıyor. Bu sayede hızlı şekilde mesajlara / yazılara emoji eklenebiliyor.

Genel gövde olarak çok ergonomik görünmeyen POP fare, POP klavye gibi üç farklı cihazla bağlantı kurabiliyor ve bunlar arasında hızlı geçiş yapabiliyor. Şirin görünen fare için Logitech 2 yıllık bir kullanım ömrü açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech POP klavye / fare modelleri ileride Türkiye’de de satılacaktır

Modellerin Türkiye fiyatları klavye için 100 dolar, fare içinse 40 dolar seviyesinde yer alıyor. Renkli kişiliğe sahip ürünlerin henüz Türkiye fiyatları belli olmuş değil.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch modelleri için hazırlanan spor aksesuarı