reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400BT

Sennheiser CX 400BT için yeni bir indirim fırsatı

Sennheiser CX 400BT kablosuz kulaklıkta yeni bir indirim geldi. Sunduğu ses performansıyla bizden tam not alan kulaklığın 1.799 TL‘lik fiyatı 1.349 TL‘ye düştü.

Aralık ayında da benzer bir kampanya karşımıza çıkmıştı. Bünyesinde barındırdığı 7 mm’lik dinamik sürücülerle güçlü bir ses performansı vadeden kulaklık, kişiselleştirilebilir kontroller, uzun pil ömrü ve konforlu tasarımıyla göze çarpıyor. Detaylı tiz ve güçlü bas deneyimi vadeden kulaklık CX 400BT’nin özelleştirilebilir ara yüzleri, Google Asistan ve Siri gibi sesli yanıt sistemlerine erişmeye imkan tanıyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda ortamdaki sesi azaltma özelliği de bulunuyor.

IPX4 sertifikasına sahip olmayan model bu sebeple su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Kulaklık, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar pil ömrü sunuluyor. Model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip değil. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Şu sıralar kablosuz kulaklık arayanların CX 400BT modeline göz atmasında yarar var. Kulaklığı indirimli olarak Sennheiser’ın resmi sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

CX 400BT tanıtım videosu