reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400BT
Sennheiser CX 400BT
Sennheiser CX 400BT

Sennheiser CX 400BT’nin fiyatı en düşük seviyede

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz Sennheiser CX 400BT modeli indirime girdi. Sennheiser Momentum True Wireless 2’nin kırpılmış bir versiyonu olan CX 400BT’nin 1.799 TL’lik fiyatı 1.147 TL‘ye geriledi.  Kaliteli bir ses performansı için 7 nm’lik dinamik sürücülerin yer aldığı kulaklık kişiselleştirilebilir kontrollerle geliyor.

Detaylı tiz ve güçlü bas deneyimi vadeden kulaklık CX 400BT’nin özelleştirilebilir ara yüzleri, Google Asistan ve Siri gibi sesli yanıt sistemlerine erişmeye imkan tanıyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda ortamdaki sesi azaltma özelliği de bulunuyor.

IPX4 sertifikasına sahip olmayan model bu sebeple su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Kulaklık, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar pil ömrü sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX 400BT uygun fiyata güçlü ses performansı vadediyor

Model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip değil. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Momentum True Wireless 2’nin ses sürücüyle gelen modelde aktif gürültü engelleme özelliği mevcut değil. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Senheiser

İlgili video

CX 400BT tanıtım videosu