reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Deco P7

TP-Link’ten hibrit ev Wi-Fi sistemi: Deco P7

TP-Link, Deco ailesinin yeni üyesi Deco P7’yi duyurdu. Deco P7, hem yüzden fazla cihazı Wi-Fi’ya bağlayabiliyor, hem de powerline teknolojisi sayesinde elektrik hattını kullanarak evin her noktasına Wi-Fi ulaşmasını sağlıyor.

Advertisement

Deco P7, diğer Deco modelleri gibi küçük, beyaz ve şık bir kasaya sahip. Hem güçlü bir W-iFi ağı oluşturan ürün, hem de elektrik hattını internet ağına dönüştüren powerline teknolojisi sayesinde priz olan her yere WiFi sinyallerinin kesintisiz ve güçlü ulaşmasını sağlıyor. Böylece kalın duvar, beton zemin gibi Wi-Fi sinyalleri engelleyen unsurlar aşılıyor. Aynı anda birden fazla Deco ürünü rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu sayede ne kadar geniş, büyük ya da çok katlı ev olursa olsun, her noktada kesintisiz ve güçlü Wi-Fi keyfi yaşanıyor.

Deco birimleri arasında veri iletmek için çift bant WiFi ve enerji hattı bağlantısını birleştiren Deco P7, böylece ağ hızını yüzde 60 artırıyor. Evlerde giderek daha fazla sayıda yüksek bant genişliği kullanan cihazın ağa aynı anda bağlaması, daha güçlü bir ağ ihtiyacı oluşturuyor. Deco P7, 802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde yüzden fazla cihazın sorunsuzca ağa bağlanmasını sağlıyor. Tek bir Deco birimi 185 metrekareye kadar WiFi kapsama alanı sunabiliyor. Birden çok Deco kullanılarak bu mesafe çok daha artırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco P7’nin satış fiyatı ne kadar?

Deco P7 hibrid ev WiFi sistemi, önümüzdeki aylarda üçlü paket olarak Türkiye’de de satışa sunulacak. Wi-Fi sisteminin fiyatı ise 462 dolar olacak.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm