reklamı kapat

POPÜLER

BMW
BMW 8 Serisi
bmw

Merakla beklenen yeni BMW 3 Serisi’yle ilgili sır perdesi kalkıyor

BMW, baştan aşağı yenilenen üç yeni modeli BMW 3 Serisi Sedan, BMW X5 ve BMW Z4 ile Paris Otomobil Fuarı’na damga vurmaya hazırlanıyor. Fuarda ayrıca yeni BMW 8 Serisi, BMW M5 Competition ve daha uzun menzile kavuşan BMW i3 ve BMW i3s de otomobil tutkularıyla buluşacak.

BMW’nin 7’nci jenerasyonunu tanıtacağı Yeni BMW 3 Serisi’nin perdesini ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda kaldıracak. Dünya prömiyeri Paris’te gerçekleştirilecek BMW 3 Serisi, markanın teknolojik açıdan büyük gelişmeleri barındıran en önemli modellerinden biri olarak öne çıkıyor. BMW’nin tüm dünyada en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi Sedan, tasarımı ve sahip olduğu çığır açan yeni teknolojik bağlantı özellikleri ile fark yaratacak. BMW’nin SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Yeni BMW X5 de dördüncü nesli ile Paris Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımını gerçekleştirecek. Tamamen yenilenen tasarımı, verimli motorları, artan lüks ve konfor özellikleri ile öne çıkan yeni nesil BMW X5’in yanı sıra Yeni BMW 8 Serisi Coupe de fuarda ziyaretçilerle buluşacak. BMW’nin sportif yönünü vurgulayan en önemli modellerden biri olan üçüncü nesil Yeni BMW Z4 de ilk fuar tanıtımını Paris’te yapacak. BMW’nin en performanslı modeli Yeni BMW M5 Competition da Paris’te otomobil tutkunlarının karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paris Otomobil Fuarı ne zaman başlayacak?

Fuar, 4 Ekim-14 Ekim tarihleri arasında Paris’te gerçekleşecek. Tüm yeni modellerle ilgili bilgileri sizlere aktaracağımızı belirtelim.

İlginizi çekebilir

2019 BMW R1250 GS ve RT