reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link
TP-Link

Wi-Fi bağlantı sorunu yaşayanlara TP-Link’ten Mesh çözümü: Deco M3W

TP-Link, Deco serisi Mesh teknolojili ev Wi-Fi sistemlerini yeni bir üyeyle daha genişletiyor. Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanan Deco M3W model adlı ürün, herhangi bir prize takılarak kullanılıyor ve tüm Deco modelleriyle uyumlu.

Cihaz, yaklaşık 140 metrekareye  kadar Wi-Fi sinyallerini genişletebiliyor. Deco M3W’nin kurulumu ve kullanımı ise oldukça kolay. Deco M3W’yi Wi-Fi sinyallerinin ulaşması istenen koridor, mutfak, garaj ya da bodruma yakın bir noktadaki prize takıp, çalışır hale getirmek mümkün. Beyaz ışık olan noktadaki prize takılarak çalışır duruma getirilen Deco M3W, aynı ağ adı ve şifre ile mevcut Mesh Wi-Fi ağını daha da genişletiyor. Deco M3W, çift bant ve AC desteğine sahip ve toplamda 1.200 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Adaptif Yol Seçimi ve QoS Fonksiyonları özellikleriyle çok sayıda cihazın bağlı olduğu Wi-Fi ağlarında görülen sıkışıklık ve yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Wi-Fi ağına bağlanan cihaz sayısı ne kadar çok olursa olsun sorunsuz ve kesintisiz bir Wi-Fi keyfi sunuyor.

TP-Link firmasının iOS ve Android destekli Deco uygulaması sayesinde kolayca kurulabilen Deco M3W, yine bu uygulamadan basit bir şekilde yönetilebiliyor; tüm kontroller yapılabiliyor. Ürün ayrıca Alexa sayesinde ses ile de kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco M3W’nin fiyatı ne kadar?

Ekim ayı içinde Türkiye’de satışa sunulacak olan Deco M3W’nin satış fiyatı  ise 48 dolar.

İlginizi Çekebilir

Garmin’in gelişmiş yeni akıllı saat modeli