reklamı kapat

POPÜLER

Samsung katlanabilir akıllı telefon

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefon modelinden merak uyandıran yeni bilgi

Samsung‘un sürekli olarak yeni bilgileri ortaya çıkan ilk katlanabilir akıllı telefon modeli, bugün isim detayıyla karşımızda.

Katlanabilir akıllı telefon pazarını Samsung‘un başlatacağına kesin gözüyle bakılıyor. Hemen 2019’un başında karşımıza çıkacağı söylenen Winner kod adlı ilk model, son bilgilere göre Galaxy X olarak isimlendirilmeyecek. Bazı kaynaklarda “Galaxy Wing” olarak gelebileceği iddia edilen model, isim konusunda beklenmedik bir sürpriz yapacak gibi duruyor. Peki Galaxy X neden kullanılmıyor? Arkası henüz doldurulmayan detaylara göre firma bu ismi yeni geliştirilen “oyun telefonuna” ayırıyor. Biliyorsunuz bu alanda Razer Phone, Asus ROG Phone ve Xiaomi BlackShark gibi birçok seçenek yer alıyor. Samsung’un bu alanda girecek söylentileri oldukça heyecan yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefon modeli hakkında bilinenler

Bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacağı söylenen telefon, “cüzdan” gibi katlanabilecek deniyor. Kesin olarak içe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, genel olarak eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağı iddia edilen telefon, Galaxy S ve Note serisinin yanında üçüncü bir amiral gemisi olarak yer almaya hazırlanıyor. 2019’un ikinci yarısından sonra daha fazla kişiye hitap edeceği söylenen Galaxy X, yine kesin olarak hiç ucuz olmayacak. Sağlam kaynakların göre ilk modelinin tam 1.850 dolar fiyatı olacak. Buna ek olarak sadece 300 bin veya 500 bin ünite kadar üretileceği söylenen model, gündemden düşmüyor.

İlgili Video

Bu geleceğe yavaş yavaş yaklaşıyoruz