reklamı kapat

POPÜLER

Anker powerbank

20.000 mAh’lik Anker powerbank için indirim fırsatı [Ekim 2023]

20.000 mAh‘lik Anker powerbank modelinin fiyatı geriledi. Yüksek pil kapasitesiyle göze çarpan taşınabilir şarj cihazında iki adet USB-A bağlantısı yer alıyor. Bu sayede iki farklı mobil cihazı aynı anda şarj edebilen şarj cihazı iPhone’lara ve çok sayıda Android cihaza ekstra güç sağlıyor.

Anker imzalı taşınabilir şarj cihazında Anker PowerIQ teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji cihazlar için optimize şarja yardımcı oluyor. MultiProtect güvenlik teknolojisi mobil cihazlar için tam koruma sağlıyor. Cihazın dışında kullanılan şık ve mat yüzey kullanıcıların ellerine oturarak kaymayı engelliyor. Pil seviyesini görüntülemek için daire şeklinde mavi LED ışığın kullanıldığı şarj cihazında hızlı şarj özelliği bulunuyor. Quick Charge destekli bir adaptör kullanıldığında cihaz 5 saatte şarj oluyor. Standart adaptörlerde bu süre 10 saati bulabiliyor. Kutu içeriğine USB-C kablonun, Ligtning kablonun ve AC adaptörün dahil olmadığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker taşınabilir şarj cihazının kampanyalı fiyatı ne kadar?

iyasada yaklaşık 1.000 TL’ye satılan powerbank’in indirimli fiyatı ise 898 TL. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla ayda 157 TL ödeyerek 6 taksitle de satın alabiliyor. Bugünlerde mobil cihazlarınıza ekstra güç sağlayacak bir powerbank arıyorsanız Anker’in bu modelini tercih edebilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER