reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs Max ve Samsung Galaxy S9 Plus

iPhone Xs Max ve Samsung Galaxy S9 Plus hız testinde karşı karşıya [Video]

Akıllı telefonların geldiği son nokta oldukları iddiasıyla yola çıkan iPhone Xs Max ve Samsung Galaxy S9 Plus hız testinde birbirine karşı mücadele veriyor. Hazırlanan bu yeni video maalesef aradığımız net cevabı vermiyor.

Apple‘ın 12 Eylül’deki tanıtımıyla birlikte piyasadaki en güçlü modeli iPhone Xs Max. Samsung‘un işlemci gücüyle öne çıkan modeli ise Galaxy S9 Plus. SuperSaf TV YouTube kanalı hazırladığı videoyla bu başarılı iki telefonu karşı karşıya getiriyor. Günlük hayatta çok kullandığımız uygulamalardan oldukça ağır oyunlara kadar geniş bir yelpaze üzerinde deneme gerçekleştiriyor.

Video Twitter, Instagram, Facebook Sayfa Yöneticisi ve YouTube gibi kullanıcıların günlük hayatlarında sık sık açacağı uygulamalarla başlıyor. Bunlar genelde S9 Plus’ta önce açılıyor. Xs Max ise onu oldukça hızlı bir şekilde takip ediyor. Sıra oyunlara gelince işler biraz daha karmaşık bir hal alıyor. Angry Birds 2, Jetpack, Sonic Boom, Temple Run 2, Subway Surfer, Dead Trigger 2, Asphalt 9 ve WWE Mayhem oyunları deneniyor. Bunlardan bazıları birçok telefonda hızlıca açılıyor. Bazıları ise oldukça ağır oyunlar. Bu kategoride bir devamlılık söz konusu olmuyor. Kimi oyunları iPhone Xs Max kimilerini Samsung Galaxy S9 Plus daha hızlı açıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonuç olarak bazı alanlarda S9 Plus’ın öne çıktığını söyleyebiliriz. Fakat iki telefon arasındaki hız farkı o kadar az ki, günlük hayatta bir fark hissetmek mümkün görünmüyor. Kısacası ikisinin de oldukça hızlı olduğunu söyleyebiliriz.