reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A9 Pro (2018)

Dört arka kameralı Samsung Galaxy A9 Pro (2018) modelinden kilit detaylar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçen hafta üç arka kameralı Galaxy A7 modelini tanıttı. Ancak esas Samsung Galaxy A9 Pro (2018) yolda bulunuyor. İşte detaylar;

Huawei biliyorsunuz P2o Pro ile üç arka kamera dönemini başlattı. Bu modeliyle özellikle kamera konusunda öne çıkan firma, diğer firmalara da yapılabilecekler konusunda ilham kaynağı oldu. İşte bu isimlerin başında Samsung yer alıyor. Henüz amiral gemisi seviyesinde çift arka kameranın üzerine geçmeyen firma, Galaxy A7‘nin arkasındaysa üçlü kamera sistemi koydu. Galaxy A9 Pro (2018) ise söylediğimiz gibi tam dört arka kamera ile geliyor. Ortaya çıktığı kadarıyla burada “24 megapiksel + 8 megapiksel + 10 megapiksel + 5 megapiksel” şeklinde bir kurulum yer alıyor. 8 megapiksel kamerayı 120 derece geniş görüş açısı üzerine kuran firmanın, 24 megapiksel kamerayı normal açı, 5 ve 10 megapiksel kameraları ise zoom (Yakınlaştırma) için kullanacağı belirtiliyor. Modelin önünde ise 24 megapiksel özçekim kamerasının yer alacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A9 Pro (2018) modelinin diğer teknik detayları da belli oldu

Daha önce yapılan sızıntıların aksine Snapdragon 710 değil Snapdragon 660 işlemciden gücünü alacak akıllı telefon, 4 GB ya da 6 GB RAM ile elde edilebilecek deniyor. Pilinin 3.750 mAh kapasitesinde olduğu belirtilen A9 Pro, üzücü olarak kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkıyor. 64 GB ya da 128 GB dahili depolama seçenekleri sunulacak modelin, 11 Ekim tarihinde resmen tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

En yeni iPhone modelleri