reklamı kapat

POPÜLER

Honor V30 5G
Honor V30 5G

Çift ön kameralı amiral gemisi Honor V30 5G ortaya çıktı

Huawei alt markası Honor, yeni bir üst seviye model daha geliştiriyor. Söylendiği kadarıyla çok yakında Honor V30 5G geliyor.

Dikkat çeken ürünlerini Türkiye’de de satan Honor, bu sefer karşımızda V30 5G modeli ile bulunuyor. Kısa süre önce ekranı sızdırılan telefon, firma için bir ilke imza atacak gibi görünüyor. Çünkü aşağıda görebileceğiniz üzere bu modelde Samsung Galaxy S10 Plus gibi ekrana entegre çift ön kamera yer alıyor. Ekranın sol tarafına yerleştirilen bu çift selfie kamerası ile “geniş açı” ile “ultra geniş açıyı” bir arada sunacak gibi duran Honor V30 5G, bu açıdan merak uyandırmayı başarmış durumda. İsminde de geçtiği üzere 5G desteğini taşıyan telefon, sızan görselde ince çerçeveler ile karşımıza çıkıyor. Hafif kavisli kenarlara sahip olduğu aktarılan amiral gemisi cihaz, kağıt üstünde güzel görünür ve büyük ihtimalle gücünü Kirin 990 5G işlemciden alıyor. Modelin resmi olarak ekim sonunda tanıtılacağı gelen bilgiler arasından öne çıkıyor.

Honor V30 5G
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V30 5G selfie konusunda öne çıkacak gibi duruyor

Ne zaman çıkacağı ya da diğer özellikleri hakkında bilgi bulunmayan telefon, ses getirecek gibi duruyor. Türkiye’de en son Honor 20 amiral gemisinin satışına başlayan firma, Huawei’nin Amerika ile olan sorunlarından bağlantılı olarak etkileniyor. Bu açıdan yeni cihazların Google servisleri / uygulamaları olmadan geleceği düşünülüyor. Hatta bu yüzden Huawei gibi Honor’un da yen cihazları Çin dışına çıkmayabilir deniyor. Bu da gerçekten kötü görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Razer’ın çok ilginç oyuncu mikrofonu