reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor V30 5G
Honor V30 5G

Honor V30 5G modelinden dikkat çeken yeni kamera detayı

Huawei alt markası Honor‘un kısa süre önce ortaya çıkan amiral gemisi Honor V30 5G hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Bünyesinde Samsung Galaxy S10 Plus gibi ekrana entegre çift ön kamera yer alan Honor V30 5G, ekranın sol tarafına yerleştirilen bu çift selfie kamerası ile “geniş açı” ile “ultra geniş açıyı” bir arada sunacak gibi duruyor. Bu açıdan dikkat çeken telefon, arkasında da 64 megapiksel ana kamera taşıyacak deniyor. Resmi kayıtlarda görünen bu detay, modelin büyük ihtimalle dörtlü bir kurulum kullanacak arka kamera sisteminin de çok iddialı olacağını gözler önüne seriyor. Burada yüksek ihtimalle Samsung tarafından üretilen 64 megapiksel kamerayı kullanacak telefon, bu açıdan normalde yüksek detaya sahip, düşük ışıkta ise çok temiz fotoğraflar verebilecek izlenimi oluşturuyor.

Honor V30 5G
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V30 5G hakkında başka neler biliyoruz?

Şu an modelin teknik altyapısı için sadece tahminler yürütülüyor. İşte bunlara göre telefon gücünü Kirin 990 5G işlemciden alıyor. 5G desteğini bu işlemci içindeki 5G modem ile elde edecek ve bu konuda çok güçlü olacak telefonun, hafif kavisli kenarlara sahip bir ekran üstüne kurulacağı da aktarılıyor. Bu arada yeni cihazın Google servisleri / uygulamaları olmadan geleceği düşünülüyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu yüzden Huawei gibi Honor’un da yeni cihazları Çin dışına çıkmayabilir deniyor. Bu da oldukça üzüyor.

İlginizi Çekebilir

Razer’ın çok ilginç oyuncu mikrofonu