reklamı kapat

POPÜLER

Honor V30 Pro

Honor V30 ve V30 Pro detaylandı; işte dikkat çeken özellikler!

Huawei alt markası Honor‘dan yakın zaman içerisinde iki önemli akıllı telefon daha geliyor. İşte bu modeller ortaya çıkan yeni detaylarıyla Honor V30 ve V30 Pro.

Huawei desteğiyle yoluna güçlü şekilde devam eden Honor, ürün gamına iki model daha ekliyor. Bu modellerden ilk olarak V30’a değinelim. Söylendiği kadarıyla modelde ön kameranın ekran deliğinde olduğu bir LCD ekran yer alıyor. 22.5W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pilinin olacağı aktarılan telefon, söylendiği kadarıyla arkasında üçlü kamera taşıyor ve bunun merkezinde de 60 megapiksel ana kamera bulunuyor. Model gücünü ise Kirin 990 işlemciden alıyor. Honor V30 Pro‘da ise çift ön kameranın ekran deliğinde (Galaxy Note 10+ gibi) yer aldığı bir OLED ekran yer alıyor. Bu ekranı Samsung‘dan alacağı düşünülen telefon, V30’dan farklı olarak gücünü Kirin 990 5G işlemciden alıyor ve yine arkasında merkezinde 60 megapiksel ana kameranın olduğu dörtlü kamera sistemi taşıyor. 40W hızlı şarj destekli 4.200 mAh pille geldiği aktarılan modelin, kablosuz şarj gücü ise 15W seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V30 ve V30 Pro dikkat çekecek gibi görünüyor

Ancak bu her iki modelin de Huawei’ye yönelik ABD ambargosu nedeniyle Android lisansı olmadan çıkacağı tahmin ediliyor. Yani telefonlarda Play Store başta olmak üzere Google servisleri ve uygulamaları olmayacak. Bu açıdan Çin dışında satılmayacağı düşünülen cihazlar, bu açıdan oldukça üzüyor. Çünkü V30 Pro “fiyat-performans-tasarım” konusunda iddialı görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceği telefonu Xiaomi Mi Mix Alpha