reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor V30 Pro

Honor V30 Pro modelinden önemli bir detayı netleştiren sızıntı

Huawei alt markası Honor‘dan yakın zaman içerisinde gelecek amiral gemisi Honor V30 Pro, gerçekten güçlü bir amiral gemisi olacak.

Advertisement

Huawei alt markası Honor tarafından yakında tanıtılacak gibi duran en yeni model Honor V30 Pro olacak. Uzun zamandır gündemde olan telefon, aşağıdaki sızıntının kesinleştirdiği üzere ekrana entegre çiftli ön kamera sistemiyle geliyor. Sol tarafa konumlandırılan çiftli ön kamerası ile geniş açı ile ultra geniş açıyı bir arada sunacak gibi görünen ya da burada geniş açı ile derinlik sensörü taşıyan telefon, bildiğimiz kadarıyla OLED bir ekran kullanıyor. Telefonun arkasında ise Mate 20’leri akıllara getiren kare formundaki kamera modülü dikkat çekiyor. Burada merkezinde 60 megapiksel kameranın yer aldığı dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Bu sensörün V30 Pro’ya özel olacağı aktarılırken, bu yüzden amiral gemisinin sunacağı kamera performansı çok merak uyandırıyor. Sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre model beraber tanıtılacağı Honor V30’dan farklı olarak gücünü Kirin 990 5G işlemciden alıyor ve 40W hızlı şarj destekli 4.200 mAh pil üzerine kuruluyor.

Honor V30 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V30 Pro ile Huawei Nova 6 aynı telefonlar olabilir

İşte bu iki model için de gerçekten kötü bir durum bulunuyor. Her iki akıllı telefonun da Huawei’ye yönelik ABD ambargosu nedeniyle Android lisansı olmadan çıkacağı belirtiliyor. Bu durum telefonlarda Play Store başta olmak üzere Google servisleri ve uygulamalarının olmayacağı anlamına geliyor. Firmanın AppGallery uygulama marketi yeterli deneyimi kesinlikle sunamıyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceği telefonu Xiaomi Mi Mix Alpha