reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link UP540

TP-Link, yeni akıllı şarj cihazıyla priz sorununu çözüyor

Ağ ve akıllı ev ürünleriyle öne çıkan TP-Link, UP540 modeliyle aynı anda beş cihaza kadar şarj edebilen aksesuarını Türkiye’de satışa sundu.

Wi-Fi çözümlerinin yanı sıra işlevsel teknolojik aksesuarlarıyla da dikkat çeken TP-Link, Türkiye’de yeni çoklu akıllı şarj cihazını satışa çıkardı. UP540 ismini taşıyan model, yuvarlak bir tasarımla geliyor. Beş farklı USB bağlantı noktası sunan cihaz, masa üzerinde de minimum alan kaplayacak şekilde tasarlanmış. Özellikle seyahatler için öne çıkan model, hem yanınızda taşımanız gereken adaptör sayısını azaltıyor hem de yetersiz priz sorununa çözüm sağlıyor.

Sık seyahat edenlere akılcı TP-Link çözümü

Özel otomatik algılama ve akıllı şarj teknolojileriyle donatılan ürün, böylece bağlı cihazın şarj gücünü algılayarak ona göre akım veriyor. Bu sayede farklı akım gücüne ihtiyaç duyan cihazlarda sorun yaşanmıyor. 5V/2.4A ultra hızlı şarj desteği sunan UP540, cihazları yüzde 65 daha hızlı şarj ediyor. Şarj süresinden de tasarruf sağlayan model bu açıdan da tercih sebebi oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evrensel uyumluluğa sahip cihaz aynı zamanda güvenliği de elden bırakmıyor. Aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı ısınma, kısa devre, aşırı yükleme, elektro statik deşarj ve aşırı gerilimden cihazları koruyabiliyor. Türkiye’de satışa sunulan ürünün fiyatı 27,30 dolar olarak açıklandı. Ürünle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

iOS’in favori Twitter özelliği nihayet Android için yayında