reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Viloran

Volkswagen Viloran için tanıtım öncesinde ilgi çeken tasarım çalışması

Bir tasarımcı tarafından elektronik ortamda geliştirilen Volkswagen Viloran projesi, seri üretim versiyonu aratmayacak niteliklerde.

İlk kez bundan yaklaşık 1 hafta önce, ortaya çıkan sızıntıları üzerinden değerlendirmesini yaptığımız Volkswagen Viloran için geri sayım devam ediyor. Grubun Uzak Doğu pazarına özgü olarak satışa sunmaya hazırlandığı MPV sınıfında bu model, tasarım hatları itibarıyla LOG okuyucularından tam not almayı başarmıştı. Her ne kadar üzerindeki örtüsü yüzünden tam olarak çizgilerine hakim olduğumuzu söyleyemesek de, beliren bazı temel noktalar Viloran için tahminler yapmamıza yetiyor. Geride bıraktığımız gün Suzuki Jimny için gerçekleştirdiği pickup projesiyle gündemimize getirdiğimiz Kolesa, bu kez de ailenin yeni ismi için prototip üzerinden çok detaylı bir tasarımla karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Viloran projesi gerçeğini aratmıyor

Viloran’ın kameralara yakalanan yönlerini anımsayan okuyucularımız, şu anda bakmakta olduğumuz projenin gerçekçiliğine de şüphesiz yüksek puan verecektir. Ön bölümde daha çok son jenerasyon Touareg dinamiklerini çok baskın şekilde hissettiğimiz çizgilerin, aracın devasa ebatlarına başarılı şekilde eşlik ettiğini de söylemek mümkün. Bol krom detayların da buradaki etkisini de atlamamak gerekiyor. Arka taraf ise sızıntı görsellerde en net belirenler arasında olmasından ötürü, burada tasarımcıya çok fazla iş düşmediğini de görebiliyoruz. Aralık ayına kadar tüm detaylarıyla karşımızda olmasını beklediğimiz modelle ilgili önümüzde artık daha resmi detayları göreceğimiz günler var. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Audi RS Q3