reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Viloran

Volkswagen ailesinin yeni modeli Viloran kameralara yakalandı

Çin pazarında yeni bir soluk olarak nitelendirebileceğimiz Volkswagen Viloran, önümüzdeki süreç için farklı pazar beklentileri de yaratıyor.

Volkswagen Uzak Doğu operasyonunun Çin pazarında satmak üzere özel olarak geliştirdiği Viloran için geri sayım devam ediyor. Bölgenin en önemli tedarikçilerinden SAIC ortaklığının yeni ürünlerinden birisi olarak asfalta inecek olan model, MPV sınıfında markasını temsil edecek. Dış basında da kendine yer bulan detaylar üzerinden, ailenin en büyük SUV modeli Atlas‘tan dahi uzun olacağını gördüğümüz modelin tasarım karakteri de kendine has olacak gibi görünüyor. Kameralara yakalanan iki parçalık görseller üzerinden bunu arka bölümüyle fazlasıyla hissettiren modelle ilgili önemli rakamlar da masada belirenler arasında karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Viloran görüntülerinden ipuçları

İlk beliren tasarım karakteriyle sınıfında ilgi çekme potansiyeli barındıran Viloran, verdiği kareler üzerinden de bazı bilgiler sızdırıyor. Arka bölümde yazan ve akıllara Audi’nin yeni sisteminin getiren “380 TSI” ibaresi bu ipuçlarının başında. Eğer büyük bir sürpriz olmaz ise bu rakamlar bize kaputun altında 2.0 litreli turbo dört silindir motorun 220 beygirlik versiyonuyla hizmet edeceğine işaret edecek. Dış bölümde kendisine bolca yer bulan krom detaylar da donanım paketi olarak en üst noktaya hazırlanıldığını gösteriyor. Yıl sonuna doğru tanıtılması beklenilen Viloran’ın 40.000 ile 45.000 euro aralığında etiket fiyatına sahip olacağı da notlarımız arasında. Önümüzdeki süreçte daha net parçalarıyla değerlendirme fırsatına erişeceğimiz modelle ilgili geliştirmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

İzleyicileri ikiye bölen Volkswagen reklam filmi