reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha Huawei

Huawei’den Xiaomi Mi Mix Alpha benzeri telefon çalışması

2019’un en çok dikkat çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Alpha benzeri Huawei telefon ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix Alpha biliyorsunuz satışa çıkmayan, 2019’un en etkileyici telefonları arasında yer alıyor. 2.813 dolarlık telefondan umut kesilmişken, modele benzer bir telefon üzerinde de Huawei’nin çalıştığı ortaya çıktı. LetsGoDigital tarafından bulunan ve görselleştirilen Huawei imzalı aşağıdaki patent, önden arkaya uzanan bir esnek ekrana sahip modeli karşımıza getiriyor. Komple gövdeyi saran ekran, kağıt üzerinde etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Arka kısmında üçlü kamera sistemi yer alan bu patenti alınan telefon, görebileceğiniz ince çerçevelere sahip. Bu modelin gerçek olma ihtimali oldukça yüksek ancak yine de şimdilik kesin konuşmak oldukça zor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei tarafının da ilgisini çeken Xiaomi Mi Mix Alpha için kısa bir özet yaparsak

7,92 inç esnek OLED ekranlı telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, yukarıda da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

İlgili Video