reklamı kapat

POPÜLER

Bundle

Bundle, yeni web sitesi “Bundle Web” ile yayında

Öne çıkan haber uygulamalarından Bundle bu kez de “heyecan verici” olarak nitelendirdiği web sitesi “Bundle Web” ile ses getirdi.

Türkiye’nin en popüler haber uygulaması Bundle, sadeliği ve kullanım kolaylığı ile adeta bir masaüstü uygulaması gibi tasarlanan Bundle Web’i yayına aldı. Yapılan açıklamaya göre Bundle.app web sitesi; Bundle aplikasyon datasını algoritmik olarak derleyerek günün en çok okunan, en popüler haberlerini filtreliyor. Bu sayede kullanıcılar, gün içinde en çok etkileşim alan içeriklerden ve trendlerden haberdar olurken, ilgi alanları doğrultusunda teknoloji, spor, ekonomi ve bilim gibi kategorilerden en popüler ve önemli haberleri de takip edebiliyor. Yani Bundle.app sitesini “Türkiye hangi haberler ile ilgileniyor” anlamında bir pusula gibi kullanmak da mümkün durumda. 

Bundle’ın masaüstü deneyimi; kullanıcıların gün içinde önemli gelişmelerin anlık bildirimlerini aldığı slack widget’ı ile başlamıştı. Bundle’ın bu anlamdaki ikinci hamlesi olan web sitesi, gününü bilgisayar başında geçiren ya da o esnada mobil cihaz kullanmak istemeyen okuyucuların galeri ve clickbait başlıklar ile oyalanmadan, gündeme derhal hâkim olacağı hızlı ve temiz bir okuyucu deneyimi gözetilerek tasarlandı. 

Gündem, bilim & teknoloji, finans, yaşam ve spor kategorilerinde görselliğe dayalı bir kürasyon yapan Bundle Web; global ve Almanya dahil olmak üzere üç edisyona sahip. Tasarımında kullanım kolaylığı özellikle gözetilen sitede açık ve koyu modlar arasında geçiş de yapılabiliyor. 

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle