reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Bundle iOS 14 Widget

Bundle iOS 14 Widget’ı ile haberlere daha hızlı ulaşın

Türkiye’nin sevilen haber uygulaması Bundle, iOS 14 uygulamasına özel bir güncelleme aldı. Güncelleme ile Widget desteği geldi.

Advertisement

Farklı yüzlerce kaynaktan binlerce haberi bir araya getiren popüler iOS ve Android uygulaması Bundle, geçtiğimiz aylarda önemli bir güncelleme geçirmiş ve 3.0 sürümüne geçerek büyük yenilikler kazanmıştı. Aylık 1 milyonun üzerindeki aktif kullanıcı bulunan uygulama, şimdi iOS 14 işletim sistemiyle hayatımıza giren Widget’a kavuştu. Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre iOS 14 Widget’ı sayesinde isteğe göre boyutu ve şekli değiştirilebilecek yeni Bundle Widget’ları ana ekrana taşınıyor. Böylelikle hem kullanıcı arayüzüne yepyeni bir görünüm kazandırılıyor hem de detaylı bir haber okuma deneyimini en hızlı şekilde sunuluyor. Söylendiği kadarıyla ana ekrana gelen üç ayrı Widget uygulamaya kolay erişiminizi sağlıyor. Bunlar:

-Popüler haberler: Okuyucuların en çok ilgi gösterdiği içerikler
-Bildirimler: Günün önemli gelişmeleri
-Hot Bundle: Günün keyifli okuması

Önceden sadece Premium abonelere sunulan günün hava durumu tahminleri ile piyasa
açılış ve kapanış değerleri, Bundle kullanıcılarının hâlâ vazgeçemediği iki özellik ve artık
daha da kullanışlı hale geliyor. Günlük 300 bin okunma sayısına ulaşan Hava Durumu ve Finans eklentileriyle 250 bin kişi hava durumu tahminlerini bildirim olarak almayı tercih ediyor. 50 bin kişi de borsa endekslerinin yanı sıra kripto paraların değerlerini anlık takip ediyor. Bundle’ın en önemli ve en sevilen özelliği, ‘Daily Bundle’ bu versiyonda da karşımızda. Günün öne çıkan haberlerini ve popüler başlıklarını derleyen Daily Bundle, gün sonunda bildirim olarak iletiliyor, üstelik kullanıcıların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş haberleri de içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bundle için iOS 14 Widget’ı oldukça kullanışlı görünüyor

Hem platformlar hem de kullanıcı sayısı sürekli olarak artan servis, söylendiğimiz gibi genel olarak oldukça beğeniliyor ve her türlü konuda binlerce içeriği bir araya getiriyor olmasıyla büyük zamam kazancı sağlıyor. Bundle‘dan takibe alarak LOG.com.tr’de yayımlanan birbirinden ilginç ve güncel haberlere de anlık olarak ulaşabileceğinizi belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Sega’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu