reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Bundle

Bundle paylaştı: “2020’de Türkiye ve dünyaya damga vuran olaylar”

Türkiye’nin sevilen haber uygulaması Bundle, 2020 yılına özet niteliğinde bir çalışma hazırladı. Firma yılın en önemlilerini bir araya getirdi.

Farklı yüzlerce kaynaktan binlerce haberi bir araya getiren popüler iOS ve Android uygulaması Bundle, 2020’de Türkiye ve dünyaya damga vuran olayları bir araya getirdi. Firma 2020’de dünyada ve Türkiye’de yankı uyandıran en önemli olayları, burada ulaşabileceğiniz özel bir mikro site ile kullanıcıların beğenisine sunuyor. Farklı kategorilere ayrılan sitede geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılının güzel bir özeti sunuluyor. İnanılmaz şeylerin yaşandığı yılın özetinde aslında yaşadığımız ya da kaybettiğimiz ancak üzerine gelen başka felaketler nedeniyle unuttuğumuz birçok önemli olay ve kişi de tekrardan hatırlanmış oluyor. Bundle tarafından hazırlanan özel sayfada elbette belirlenen haber ve içeriklerin detaylarına da rahatlıkla ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bundle haber alma konusunda bir numaralı tercihlerden

Firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre hazırlanan “Best of 2020” isimli çalışmada yılın en çok okunan, en çok paylaşılan, belleklere kazınan olayların yanı sıra spordan yaşama, sanattan teknolojiye farklı kategorilerde tarihin akışını değiştiren gelişmeler yer alıyor. Aylık 1 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Bundle’da yıl boyunca 500 milyona yakın haber tüketildiği de verilen önemli bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Sega’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu