reklamı kapat

POPÜLER

razer_kraken_neon

Razer, Kraken serisi oyun kulaklıklarına renkli üyeler katıyor

Razer oyuncular için ürettiği oyun ekipmanlarına en renkli serisini katmaya hazırlanıyor. E3 için hazırlanan Kraken Pro Neon kulaklıklar renkli tasarımıyla oldukça çekici görünüyor.

Razer Kraken Pro Neon, Razer’ın oyuncuları olabildiğince rahat ettirmek adına geliştirdiği Kraken Pro kulaklık serisinin en yeni ürünü. Kablolu olan kulaklık, yedi farklı renk seçeneği ile geliyor. Güçlü ses yazılımı, içeri çekilebilir mikrofonu ve 3,5 mm’lik jak girişi ile sadece oyun oynarken değil dışarıda da rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklıklar hayatınızın bir parçası haline gelebilir. Üstelik mikrofonlu modeli istemeyenler için bir de mikrofonsuz model bulunuyor.

Razer, kulaklığı pek çok atlet ve profesyonel oyuncu ile test etmiş ve kulaklık için en uygun ağırlığı bulmayı amaçlamış. Neodyum mıknatıslarla hazırlanmış 40 mm’lik sürücülerle yüksek ses performansı vadeden Razer, özel tasarlanmış kulak pedleri ile dışarı ses geçirmediği gibi, dışarıdan gelen gürültüleri de engelleyerek oyun performansınızı artıracak.

YORUMLAR