reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı düşmeye devam ediyor

Popüler aktivite takip cihazlarından Xiaomi Mi Band 5 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ayın sonunda 237 TL‘ye satın alınabilen bilekliğin fiyatı yaklaşık 220 TL‘ye geriledi.

Uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle dikkat çeken model, 1,1 inç renkli AMOLED ekranla geliyor. AMOLED ekranı sayesinde canlı ve parlak bir ekran deneyimi vadeden cihaz daha geniş ekran alanı sayesinde  gelen arama, mesaj ve uyarılar daha kolay görülebililiyor. 100’den fazla saat arayüzüyle gelen modelde NFC desteği de mevcut. 11 farklı profesyonel spor moduna destek veren cihazda kadın sağlığı için özel modlar da mevcut. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik uyku takibi yapabiliyor. Bu sayede kullanıcılar uyku verileriyle ilgili bilgilere ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 sunduğu pil performansıyla fark yaratıyor

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, pil performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic imzalı gelişmiş HUD sistemi