reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 fiyatı düşmeye devam ediyor

Xiaomi Mi Band 4 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Piyasadaki en çok satan aktivite bilekliklerinden biri olan Xiaomi Mi Band 4’ün fiyatı 299 TL‘den yaklaşık 175 TL‘ye düştü. 240 x 120 piksel çözünürlüklü 0,95 inç AMOLED ekranla gelen cihaz, tasarım açısından Mi Band 3 ile benzerlik gösteriyor.

Renkli AMOLED ekranını çizilmeye karşı dayanaklı bir cam ile koruyan cihaz nabız ölçümü gerçekleştirebiliyor. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışan cihazda dijital asistan Xiao AI da yer alıyor.  Bu asistanla yerleşik mikrofon üstünden iletişim kurulabiliyor. NFC destekli bir versiyonu bulunan ve bazı bölgelerde mobil ödemeye destek veren cihazda Bluetooth 5.0 bağlantı noktası bulunuyor. Pili tam şarj edildiğinde 20 güne varan bir kullanım imkanı vadeden cihaz, her türlü bildirimi üzerine alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 modelinde Türkçe dil desteği var mı?

Mi Band 4’te Türkçe dil desteği bulunuyor, Mi Fit uygulaması Türkçe kullanılabiliyor. Uyku takibi yeteceğine de sahip olan cihazda alarm özelliği de mevcut. Cihaz hafif bir titreşimde kullanıcıları uyarıyor. Mi Band 4 ayrıca uzun süre hareketsiz kalındığında kullanıcıları uyararak harekete geçmeye teşvik ediyor.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter