reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 aktivite bilekliğinin fiyatı gerilemeye devam ediyor

Popüler aktivite bilekliklerinden Xiaomi Mi Band 5‘in fiyatında indirim yapıldı. 359 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bileklik yapılan indirim neticesinde 199 TL‘ye satın alınabiliyor.

Mi Band 4 ile karşılaştırıldığında yüzde 20 daha geniş bir ekranı bünyesinde barındıran cihazda bu sayede gelen arama, mesaj ve uyarılar daha kolay görülüyor. Xiaomi imzalı cihaz, 100’den fazla saat arayüzle geliyor. NFC desteğine de sahip olan Mi Band 5, 11 farklı profesyonel spor moduna destek veriyor. Cihazda kadın sağlığı için özel modlar da mevcut. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik uyku takibi yapabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 2 haftaya yakın bir kullanım imkanı vadeden bileklik bu konuda çok dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 suya dayanıklı mı?

50 metre su altında dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilen bileklik, 6 farklı kayış renk seçeneğine sahip. Hem iç hem de dış mekan egzersizleri için tasarlanan cihaz kullanıcıların kilo verme süreçlerine destek oluyor. Piyasadaki en çok satan aktivite bileklerinden biri olan Mi Band 5’te stres izleme özelliği de bulunuyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ilginç akıllı telefon konsepti