reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı için yapılan yeni indirim kampanyası

Xiaomi Mi Band 5 modelinin fiyatında yeni bir indirim kampanyası yapıldı. İlk piyasaya sürüldüğünde satış fiyatı 349 TL olan aktivite bilekliğinin fiyatı 229 TL‘ye düştü. 1,1 inç renkli AMOLED ekranı bünyesinde barındıran telefon özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bir önceki modelden yüzde 20 daha geniş bir ekrana sahip olan Xiaomi Mi Band 5 modelinde bu sayede gelen arama, mesaj ve uyarılar daha kolay görülüyor. 100’den fazla saat arayüzüyle gelen modelde NFC desteği de mevcut. 11 farklı profesyonel spor moduna destek veren cihazda kadın sağlığı için özel modlar da mevcut. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik uyku takibi yapabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 2 haftaya yakın bir kullanım imkanı vadeden bileklik bu konuda çok dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 modeli suya dayanıklı mı?

50 metre su altında dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilen bileklik, 6 farklı kayış renk seçeneğine sahip. Hem iç hem de dış mekan egzersizleri için tasarlanan cihaz kullanıcıların kilo verme süreçlerine destek oluyor. Piyasadaki en çok satan aktivite bileklerinden biri olan Mi Band 5’te stres izleme özelliği de bulunuyor.

Xiaomi Mi Band 5

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli