reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mİ Band 5
Xiaomi

Xiaomi Mi Band 5 için yeni A101 kampanyası duyuruldu; işte cihazın indirimli fiyatı

Şu anda gündemde Xiaomi Mi Band 7 modeli olsa da Xiaomi Mi Band 5 de günümüzde satın alınabilecek cihazlar arasında yer alıyor.

Daha önceden aktivite bilekliğini mağazalarında satışa sunan A101, Mi Band 5’i yeniden satışa sunuyor. Serinin daha önceki modellerinde olduğu gibi uzun pil ömrüyle dikkat çeken Mi Band 5’in A101’deki fiyatı ise 359 TL. 7 Temmuz’da satışa sunulacak bilekli bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebiliyor. Gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik, uyku takibi de yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, pil performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor. Akıllı bileklikte 1,1 inç renkli AMOLED ekran bulunuyor. Yüzde 20 daha geniş ekran alanı sayesinde gelen arama, mesaj ve uyarılar daha kolay görülebililiyor. 100’den fazla saat arayüzüyle gelen modelde NFC desteği de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 uygun fiyata akıllı saatlerde yer alan çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın