reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Honda Accord ve City için Türkiye satış tarihi açıklandı

Geçtiğimiz mayıs ayında verilen ipuçları resmiyete döküldü. Yeni Honda Accord ve City sonbahar dönemiyle birlikte Türkiye’de satışa sunulacak.

Honda Türkiye’nin ilk olarak sürpriz mesajlarıyla Jazz lansmanında göz kırptığı yeni Accord ve City’nin satış süreci nihayet resmiyete kavuştu. Kademeli olarak planlanan satış sürecinin ilk ayağı City ile başlarken Accord’u da ikinci adımda Türkiye listelerinde göreceğiz. Büyüyen ölçüleri ve yüksek donanım seviyesi ile Yeni City 2021 yılının Eylül ayında satışa sunulacak. Eğer her şey planlanndığı gibi giderse markanın D segmentindeki sedan modeli Yeni Honda Accord ise ekim ayında Türkiye yollarında olacak. Benzinli ve otomatik vites seçeneği ile ülkemize gelecek olan iki model ile Honda’nın sedan ailesi tamamlanmış olacak. Sedan segmentinde geniş bir ürün yelpazesine kavuşacak olan Honda Türkiye, bu modellerin satışa çıkması ile birlikte segmentteki iddiasını da güçlendirmek istiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Honda Accord ve City için satışa sunulacak motor seçenekleri de açıklandı

Honda City, fiyat / performans segmentinde seçim yapmak isteyenlerin tercihi olacak. City, sunmuş olduğu yüksek bagaj hacmi, tek tuşla çalışma, 8 inç multimedya ekranı, 16 inç alaşım jantları ve LED farlarıyla güncel beklentileri karşılamada sorun yaşamayacak. Yeni 1,5 litre VTEC motor ve CVT şanzıman kombinasyonuyla gelecek olan City, Jazz’da olduğu gibi zengin güvenlik donanımları ile fark yaratmak istiyor. Birleşik Devletler’in sınıfında en çok satan isimlerinden birisi olan Accord, lüks segmentte sunduğu teknolojisi, standart yüksek donanımı ve performansı ile dikkat çekecek. Accord’un kaputunun altında ise 1.5L VTEC Turbo motor 190 beygirle Türkiye’de satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

2020 Honda Jazz