reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 için 120 TL’lik indirim fırsatı

Xiaomi Mi Band 5 modeli piyasaya sürülse de Xiaomi Mi Band 4 modeli de sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Piyasadaki başarılı aktivite cihazlarından biri olan bilekliğin fiyatı düştü.

Satış fiyatı 299 TL’den 178 TL’ye düşen bileklik 240 x 120 piksel çözünürlüklü 0,95 inç renkli AMOLED ekranı bünyesinde barındırıyor. Piyasadaki aktivite cihazlarında olduğu gibi nabız ölçümü de yapabilen Mi Band 4, 50 metre su altında sorunsuz olarak çalışabiliyor. Şirketin dijital asistanı Xiao AI desteğini de beraberinde getiren Mi Band 4, akıllı telefonlarla Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde gerçekleştiriyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 20 güne varan kullanım imkanı sunan modelde 135 mAh’lik bir pil kullanılıyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan cihaz kullanıcıların hızlarını ve adımlarını izleyebiliyor. Kullanıcılar kısa veya uzun mesafeli koşullarda güvenli antremanlar gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 uyku takibi yeteceği de sunuyor

Uzun süre hareketsiz kalındığında cihaz kullanıcıları uyararak harekete geçmeye teşvik ediyor. Uyku düzenini ayarlamaya yardımcı olmak için uyku sırasında hafif ve derin bir uyku ile kalp ritmini takip edebilen cihazda farklı renkte kayışlar da kullanıcılara sunuluyor.

Cihazda müzik çalar kontrolü özelliği de bulunduğunu belirtmekte yarar var. Bu sayede kullanıcılar giyilebilir cihazları üzerinden müzik kontrolü gerçekleştirebiliyor. Uygun fiyata aktivite takibi cihazı satın almayı düşünenler için kampanya dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis