reklamı kapat

POPÜLER

The Gifted

X-Men dünyasında geçen The Gifted için can sıkan karar

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ve X-Men dünyasında geçen The Gifted dizisini takip edenlere oldukça üzücü bir haberimiz var. Dizi gelecek sezonda ekranlarda olmayacak!

X-Men dünyasında geçen bu yapım son zamanların ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alıyor. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizi X-Men serisiyle aynı dünyada geçiyordu. X-Men ve Brotherhood gibi toplulukların varlığına sık sık gönderme yapıyordu. Buna rağmen olayları çok daha ilgi çekici bir şekilde ele almayı başarıyordu. Geçmiş zaman kipi kullanıyoruz çünkü The Gifted ekran macerasının sonuna geldi.

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline sitesinin haberine göre The Gifted dizisi devam etmeyecek. Fox kanalı her bahar olduğu gibi şimdi de gelecek sezon ekrana dönecek yapımları belirlemeye başladı. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizi ise liste dışı kaldı. Bu kararın sebebini tam olarak bilmiyoruz. Dizinin reytingleri fena değildi. Aldığı yorumların da başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Tahminler kararın tamamen 20th Century Fox’un Disney tarafından satın alınmasıyla alakalı olduğuna işaret ediyor. Kanalın bu sebeple projeye devam etmeme kararı aldığı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu The Gifted büyük ilgiyle takip edilen çizgi roman uyarlamaları arasında yer alan bir işti. Sonunun 20th Century Fox’un Disney ailesine dahil olması yüzünden gelişi fazlasıyla üzücü.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı