reklamı kapat

POPÜLER

Yeni X-Men dizisi The Gifted için ilk tanıtım filmi paylaşıldı [Video]

X-Men dünyasında geçen yeni bir hikayenin televizyona uyarlanacağı bir süre önce belli olmuştu. İsmi The Gifted olarak açıklanan bu diziden ilk tanıtım sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece mutantların dünyasına farklı karakterlerle geri dönme fırsatı elde ediyoruz.

Paylaşılan resmi özette The Gifted aksiyon dolu bir aile hikayesi olarak tanımlanıyor. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan macerada sıradan bir hayat süren çift çocuklarının mutant güçlerine sahip olduğunu fark ediyor. Hükümetin mutantlara karşı tutumunu bilen aile onları korumak için ellerinden geleni yapıyor. Bunun için de mutantlardan oluşan bir yer altı örgütüne katılıyor ve hayatta kalmak için mücadele vermeye başlıyorlar. Marvel ve Fox ortaklığında ekrana taşınan proje Matt Nix tarafından geliştirildi. İlk bölümün yönetmenliğini ise X-Men filmleriyle tanınan Bryan Singer üstleniyor.


Tam olarak bağlantılı olmasa da, X-Men dünyasında geçiyor olmasıyla ilgi uyandıran yapımda Blair Redford, Stephen Moyer, Amy Acker, Jamie Chung, Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Emma Dumont, Percy Hynes White ve Coby Bell gibi isimler rol alıyor.

Tam ismi Marvel’s The Gifted olan dizi 15 Mayıs‘ta uzun fragmanıyla karşımıza çıkacak gib görünüyor. Çizgi roman sevenlerin merakla beklediği ilk sezonun ise sonbahar aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

VİDEO
https://www.youtube.com/watch?v=CeSsDyP-cIA