reklamı kapat

POPÜLER

Yeni X-Men dizisi The Gifted mutantların dünyasını televizyona taşıyor [Video]

Geçtiğimiz hafta ilk görüntüleriyle büyük ilgi gören The Gifted şimdi yeni ve uzun fragmanı ile karşımıza çıkıyor. Bu sayede X-Men dünyasının bir parçası olan bu yeni hikayeye biraz daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan The Gifted aslında X-Men ile aynı dünyada geçiyor. Tanıtıma bakılırsa X-Men ve Brotherhood gibi toplulukların varlığına artık kesin gözüyle bakılmıyor. Kahramanların mitlere dönüştüğü dünyada hükümet tehlikeli olduğunu düşündüğü mutantları bir tesiste topluyor. Bu işle görevli olan Reed bir süre sonra çocuklarının da mutant güçlerine sahip olduğunu görüyor. Onları hükümetten koruyabilmek adına harekete geçiyor. Bunun için de mutantlardan oluşan bir yer altı örgütüne katılıyor ve hayatta kalmak için mücadele vermeye başlıyorlar.

Marvel ile Fox’un bu yeni ortak projesinde Blair Redford, Stephen Moyer, Amy Acker, Jamie Chung, Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Emma Dumont, Percy Hynes White ve Coby Bell gibi isimler rol alıyor. İlk bölümün yönetmenliğini ise X-Men filmleriyle tanınan Bryan Singer üstleniyor.

The Gifted isimli bu yeni dizi önümüzdeki yayın döneminde izleyici karşısına çıkacak. Henüz tam olarak ne zaman başlayacağı belli olmayan dizinin uzun fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR