reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers hayranlarından Iron Man imza kampanyası

Avengers Endgame filminin Iron Man merkezli finalinden memnun olmayan Marvel hayranları Tony Stark‘ı hayata döndürmek için imza kampanyası başlattı.

Finali kısaca hatırlatmak gerekirse, Tony Stark sonsuzluk taşlarını Thanos‘un elinden alıp kendi zırhına entegre etmişti. Böylece taşları kullanarak Thanos’u ve ordusunu toz bulutuna çevirmesi mümkün olmuştu. Fakat sonsuzluk eldivenlerini kullanması kendini zafer için feda etmesi anlamına geliyordu. Çünkü bir insanın bu denli yoğun bir gücü kullanıp sağ kalması neredeyse imkansız. Bu olaylar sonucunda Tony Stark’ın ölümüne, kahramanların da onun yasını tutmasına şahit olduk. Ancak onun ölmesi bazı hayranları hiç de memnun etmedi. Bu duruma tepkilerini de düzenledikleri bir imza kampanyasıyla gösterme kararı aldılar.

Iron Man geri dönsün kampanyası

“Tony Stark’ı hayara döndürün” isimli bu kampanyanın amacı aslında oldukça açık. Buna rağmen paylaşışan açıklamada şu sözler yer alıyor: “Tony Stark ölmeyi hak etmedi. Marvel Sinematik Evreni’nde şimdiye kadar yaşadığı her şey göz önünde bulundurunca onun öldürülmesi hiç adil bir karar değildi. Yaşamayı ve kızının büyüdüğüne şahit olmayı hak ediyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Méline LOISEAU isimli hayran tarafından başlatılan Iron Man odaklı imza kampanyası şimdide 55 bin imzaya ulaşmış durumda. Buna rağmen Marvel stüdyolarının bu isteği pek de ciddiye alacağını zannetmiyoruz. Her şeyin olduğu gibi Tony Stark’ın macerasının da sonuna geldik. Bunu kabullenip, yoldaki Marvel projelerine odaklanmakta fayda var.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi