reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 4

iPhone XI’i akıllara getiren Google Pixel 4 ortaya çıktı

İnternet devi Google’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu Google Pixel 4, ilk defa sağlam bir kaynaktan karşımıza çıktı. Telefonda ilginç bir detay yer alıyor.

Google’ın akıllı telefon modelleri Türkiye’de satılmıyor. Bu konuda maalesef bir adım atmaya firma, yeni cihazlar geliştirmeye devam ediyor. İşte bu noktada çok yakında Google Pixel 4 geliyor. @OnLeaks tarafından bugün ortaya çıkarılan cihaz, ilk olarak arkasındaki çok büyük kamera modülü ile dikkat çekiyor. Biliyorsunuz eylül ayında tanıtılacak iPhone XI ve iPhone XI Max modellerinin arkasında da böyle büyük bir kamera modülü bizleri karşılıyor. iPhone’lardaki bu modülde üç adet kamera bulunurken, Pixel 4‘ün burada iki adet kamera barındırdığı söyleniyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan cihazın, gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve en az 6 GB RAM’den alması bekleniyor. Kutusundan elbette güncel sürüm Android Q ile çıkacak Pixel 4, stereo hoparlör ile geliyor ancak 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde barındırmıyor. Bu biraz üzücü görünüyor.

Google Pixel 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 4 merak uyandırıyor

Henüz prototip CAD verilerinden hazırlanan bu tasarımın, son sürümde değişiklik taşıma ihtimali bulunuyor. Örneğin bu görsellerde modelin parmak izi sensörü bulunmuyor ve çentik olup olmadığı tam olarak anlaşılamıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni nesil Xbox oyun konsolu