reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 Pixel 3 XL
Google Pixel 3 Pixel 3 XL
Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Yılın en kötü çentiği kesinleşti; karşınızda Google’ın en yeni akıllı telefonları

İnternet devi Google‘ın yeni akıllı telefonları Pixel 3 ve  Pixel 3 XL, bugün resmi olarak ortaya çıktı. Ancak modeller hiç de dikkat çekecek gibi görünmüyor

Resmi olarak 9 Ekim tarihinde tanıtılacak Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, ortaya çıkan resmi basın görsellerine bakılırsa günümüzde kötü sayılacak bir tasarımla geliyor. Oldukça kalın çerçevelere sahip telefonlardan, özellikle Pixel 3 XL çok büyük tepki alıyor. Çünkü telefonda şimdiye kadar gördüğümüz en geniş ekran çentiklerinden birisi yer alıyor. Daha önce söylenen “bu tasarım bir pazarlama hilesi olabilir” söylentilerini rafa kaldıran görseller, modeller çıkmadan heyecanı bitiriyor. Google’ın nasıl bu tarz kötü bir tasarım tercihinde bulunduğu çok merak edilirken, iki telefonun da önünde çift ön kamera bulunuyor. Dört arka kameraya geçmeye hazırlandığımız şu günlerde Pixel 3 ailesinin arkasında ise tek bir kamera bulunuyor. Ancak Pixel 2’den bildiğimiz üzere tek kamerayla da harikalar yaratılabiliyor. Görsellerde kılıf içerisinde karşımıza çıkan telefonların parmak izi sensörü ise arkada bulunuyor.

Google Pixel 3 Pixel 3 XL
Google Pixel 3 Pixel 3 XL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 3 XL hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Kaynaklardan gelen bilgilere telefon cihaz gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve Adreno 630 grafik biriminden alıyor. Sadece 4 GB RAM ile donatıldığı söylenen modelde, 1440×2960 piksellik 494 PPI değerine sahip bir ekran yer alıyor. Kutudan elbette Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, artık çok fazla bir merak uyandırmıyor.

İlginizi Çekebilir

Sürüsüz motosiklet geleceğine hoşgeldiniz