reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL

Ortaya çıkan görseller ve teknik detaylar ile Google’ın tepki çeken yeni telefonu “Pixel 3 XL”

İnternet devi Google, Pixel 3 ailesiyle uzun süredir gündemde bulunuyor. Bugün ise sağlam bir sızıntı ile Pixel 3 XL‘ın önemli detayları karşımızda bulunuyor.

Aracı firmalar aracılığıyla Türkiye’de de satılacağı tahmin edilen Google Pixel 3 XL, yeni sızıntılar ile karşımızda. Daha önce prototip hali sızdırılan telefon, bu sefer üretim versiyonuyla gündeme geldi. Yeni sızıntıya baktığımız zaman telefon tasarımsal olarak tam bir hayal kırıklığı olarak görülüyor. Çünkü modelde gerçekten çok büyük bir ekran çentiği yer alıyor. Buna karşın alt çerçevesi de çok kalın olan telefon, rakiplerinin oldukça gerisinde görünüyor. Amiral gemisi seviyesindeki bir telefon için gerçekten kötü duran tasarım, stok Android deneyimiyle de kurtulacak gibi durmuyor. Ön yüzünde fiziksel bir buton yer almayan telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Cihazın sızan görsellerinde beraberinde gelecek kulaklık da gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL hangi teknik özelliklere sahip?

Yeni bilgilere göre cihaz gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve Adreno 630 grafik biriminden alıyor. Sadece 4 GB RAM ile donatıldığı görülen modelde, 1440×2960 piksellik 494 PPI değerine sahip bir ekran yer alıyor. OLED olduğu söylenen bu ekran, çentik ile baltalanacak gibi duruyor. Kutudan elbette Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, şu an Pixel fanlarından dahi çok büyük tepki çekiyor.

İlgili Video

Modelin kutu açma videosu bile ortada