reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 XL

Çok ilginç komplo teorileri var; Google, yeni telefonunu kendisi sızdırmış olabilir mi?

İnternet devi Google‘ın yeni akıllı telefonu Pixel 3 XL, ortaya çıkan gerçekten çok büyük çentiğiyle ciddi tepki topluyor. Ancak ortada çok ilginç komplo teorileri dolanıyor. Google yeni telefonu kendisi sızdırmış olabilir mi?

Resmi olarak 9 Ekim tarihinde tanıtılacak Google Pixel 3 XL, biliyorsunuz daha önce görmediğimiz bir sızıntı ile karşı karşıya kaldı. Erkenden kutu açma ve inceleme videoları dahi çıkan telefon, birçok kişiyi de hayal kırıklığına uğratıyor. Bunun arkasında modelde yer alan inanılmaz büyük çentik yer alıyor. Genel kullanıcı deneyimini sekteye uğratacak kadar büyük olan ve çok kötü görünen çentik, bir pazarlama hilesi olabilir deniyor. Şu sıralar model için birçok komplo teorileri türetiliyor. Bunun arkasında ilk olarak telefonun içeriklerini yayımlayan kanalların çok sağlam olmaması yer alıyor. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgiler, olaya farklı bir boyut katıyor ve gerçekten garip bir durumun ortada olduğunu gösteriyor. Çünkü Google, şu an Pixel 3 XL’ı erkenden eline geçirip inceleyen birçok YouTuber ile iletişime geçiyor. Söylendiği kadarıyla firma bu kişilerden özellikle telefonun çentiğini eleştirdikleri bölümleri istiyor. İşte burada ilginç tahminler yapılıyor. Firmanın aslında Pixel 3 XL’ı çentiksiz olarak tasarladığı ve 9 Ekim tarihinde herkese sürpriz yapacağı belirtiliyor. YouTuber’lardan istenilen videoların ise sunumda kullanılacağı belirtiliyor. Şirketin bu videolar ile ” bakın kimse çentiği sevmiyor” mesajı vereceği tahmin ediliyor. Tüm bu devasa sızıntının çok özel bir reklam projesi olduğu iddia ediliyor. Ancak elbette kimse kesin konuşamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Kaynaklardan gelen bilgilere telefon cihaz gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve Adreno 630 grafik biriminden alıyor. Sadece 4 GB RAM ile donatıldığı söylenen modelde, 1440×2960 piksellik 494 PPI değerine sahip bir ekran yer alıyor. Kutudan elbette Android 9.0 Pie ile çıkacak telefon, oldukça merak ediliyor. Geçen gün bir takside dahi unutulan modele ek olarak normal Pixel 3 de yolda bulunuyor.

İlgili Video

Modelin kutu açma videosu