reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Google Pixel 3 / Pixel 3 XL konsept

Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Google Pixel 3 / Pixel 3 XL konsept

Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Google Pixel 3 / Pixel 3 XL konsept

Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Google Pixel 3 / Pixel 3 XL konsept

Türkiye’ye de gelebilir! İşte Google’ın orta seviye yeni akıllı telefonundan ilk bilgiler

İnternet devi Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL isimli yeni akıllı telefonları üzerinde çalışıyor. Ancak biliyorsunuz bu modeller üst seviyede yer alıyor. Sözü geçen orta seviye yeni akıllı telefon içinse  önemli bilgi bulunuyor.

Geçtiğimiz gün gündeme gelen Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, sağlam sızıntılar yapan Roland Quandt‘a göre 2019’un ilk yarısında orta seviye bir kardeş kazanıyor. Bu orta seviye telefonun yeni duyurulan Snapdragon 710 işlemciyle karşımıza çıkacağını belirten Quandt, bunun haricinde bir detay paylaşmıyor. İlk olarak Xiaomi Mi 8 SE‘de kendisine yer bulan Snapdragon 710, orta seviye telefonları amiral gemilerine oldukça yaklaştırıyor. Pixel ailesini hiçbir zaman Türkiye‘de satmayan Google‘ın, bu orta seviye modeli aralarından Türkiye’nin de olduğu çok daha geniş bir pazara açacağı tahmin ediliyor. Bu da kullanıcılar için oldukça güzel görünüyor. Android ekosistemindeki en iyi deneyimi sunan Pixel telefonlar, sahip olma şansı elde edenler tarafından oldukça beğeniliyor. Fiyatının 500 dolar seviyesinde olması beklenen orta seviye Pixel, pazardaki sağlam rekabeti daha da kızıştıracak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 3 Pixel 3 XL

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL nasıl olacak?

Ortaya çıkan yukarıdaki panellere göre Pixel 3 çentiksiz, Pixel 3 XL ise çentikli bir tasarım taşıyor. Ortak olarak güçlerini Snapdragon 845′ten alacakları söylenen telefonlar, arkalarında çiftli kamera taşıyabilir deniyor. Kamera performansıyla daha önceki modellerde olduğu gibi yine sınırları zorlamasını beklediğimiz telefonların, Android P sürümüyle geleceği de belirtiliyor. Sızan panel görselinde alt taraflarında geniş bir çerçeve yer alan telefonlar, stereo hoparlör sistemiyle karşımıza çıkıyor. Resmi olarak kasım ayında tanıtılması beklenen telefonlar, şu an gerçekten merak bekleniyor.

İlgili Video

Şirketin JBL ortaklığında geliştirdiği akıllı soundbar