reklamı kapat

POPÜLER

dergilik

Turkcell’lilere Dergilik’ten ek sürpriz hediye

Turkcell’in kullanıcıların ilgisini çekecek müjdesi var. Turkcell’in uygulamalarından Dergilik, kullanıcılarına çok özel hediyeler kazandırmaya Haziran’da da sürdürüyor.

Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden “Salla Kazan Kampanyası”na katılanları, kazanacakları hediyelerin yanı sıra Dergilik uygulamasında da sürprizler bekliyor.

“Dergilik” hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. Açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Mayıs ayında 3,4 milyon dergi ve 777 bin gazete okunmuş durumda. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 21 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı.

Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Mayıs’ta Dergilik ailesine katılan 1000’e yakın yabancı dergileriyle birlikte, uygulama üzerinden 1400 dergi ve 95 gazete ile toplam 1500’e yaklaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. Mayıs 2018 itibariyle Dergilik uygulaması 7,3 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dergilik sosyal hesaplardan da takip ediliyor

Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz. Dergilik’in Facebook sayfasına buraya, Twitter sayfasına buraya, Instagram sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video