reklamı kapat

POPÜLER

IKEA SPÄNST

Kaykaylı yeni IKEA koleksiyonu: SPÄNST

Koleksiyonları büyük bir merakla takip edilen IKEA‘nın SPÄNST isimli yeni koleksiyonu sayesinde artık IKEA’dan bir kaykay satın almak mümkün.

Los Angeles merkezli tasarımcı Chris Stampnamıdiğer Stampd– ile anlaşan IKEA, Mayıs 2018 itibariyle yeni koleksiyonunu duyurdu. SPÄNST ismini alan koleksiyon, minimalist bir tasarım tarzını ön plana çıkarıyor ve tasarımdaki ürünler sınırlı sayıda bulunuyor. Tamamen tasarımcısının ruhunu yansıtan koleksiyonun içerisinde bir de kaykay var. Koleksiyonun ana parçalarından olan kaykayın yurt dışı fiyatı yaklaşık 370 liraya denk gelirken koleksiyonda bulunan en pahalı ürünse yaklaşık 1.300 lira ile alt bölmeli ve sehpa ayaklıklı masa oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her ürün kendine özgü

Bu koleksiyonla birlikte alışık olduğumuz ışıklandırma nesnelerine de elveda demeniz gerekiyor. Işıklandırma için uzun LED çubuklar kullanan tasarımcı Stampd, eski usül lambalardan vazgeçerek koleksiyonun çizgisini koruyor. SPÄNST içinde sadece mobilya da bulunmuyor. Dilerseniz kendinize odanızla özdeşleşecek zevkte hoodie’ler, t-shirt’ler, şapkalar ve çantalar da satın alabilirsiniz. Koleksiyonun devamında ise şunlar bulunuyor: ayakkabı ve kaykay rafı, koltuk, yastık, tamamen cam kutulardan oluşan ayakkabılık, ağ yüzeyli gardırop, beyaz ve siyah basketbol potası, elbise rafı, koleksiyona özel askılar, çamaşır torbası, ilan panosu, masa, örtü ve yine koleksiyona özel su şişesi… İngiltere’deki mağazalarda yer alan SPÄNST ürünleri, maalesef şu an için Türkiye henüz satışa sunulmadı.

İLGİLİ HABERLER