reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

samsung star wars

Samsung’un Star Wars: Son Jedi filmine özel koleksiyonu Türkiye’de

Samsung, Türkiye’de bugün vizyona giren Star Wars: Son Jedi filmi için hazırladığı özel paketle, Star Wars hayranlarına göz kırpıyor.

Aylardır beklediğimiz gün geldi çattı. Star Wars serisinin en yeni filmi Son Jedi (Star Wars: The Last Jedi), vizyondaki yerini aldı. Bu hafta internetin ana konusu da muhtemelen bu film olacak. Şimdiden spoiler yememek için hazırlık yapanlar belli başlı kelimeleri “susturdu” bile. Heyecanla beklenen bu günü kutlayan Samsung da serinin hayranları için çok özel bir paket hazırlamış durumda. Bugünden itibaren Samsung mağazaları, teknoloji odaklı mağazalar ve çevrim içi satış kanallarından hayranlarla buluşacak olan bu paket büyük ilgi göreceğe benziyor.

Bu özel koleksiyonun içindeyse yok yok. Siyah renk Galaxy Note8 modeliyle açılışı yapacağınız pakette, siyah kayışlı Gear S3 frontier yer alıyor. Firmanın akıllı saati de karanlık tarafa ayak uyduranlardan. Galaxy Note8’i kılıfsız bırakmayan paket, Alcantara model kılıfın arkasına Rey’in silüetini işlemiş. Açıkçası çok hoş bir detay olduğunu söyleyebiliriz. Evo Plus 64 GB microSD kartın da yer aldığı bu özel pakette Hasbro’nun seri için hazırladığı Black Series Edition Rey figürü de bulunuyor.

Hayranlara özel

Akıllı saatinden telefon kılıfına, aksiyon figüründen microSD kartına kadar dolu dolu bir paket sunan bu özel koleksiyonun Türkiye fiyatı ise 6.099 TL olarak açıklandı.