reklamı kapat

POPÜLER

The Last Jedi, şimdiye kadarki en uzun Star Wars filmi

Star Wars: The Last Jedi filmi için ufak ufak geri sayıma başlamışken, filmin ekran süresi de belli oldu gibi görünüyor. Bilet rezervasyonu yapılabilen CineWorld sitesine konulan ve kısa sürede kaldırılan bilgi doğruysa, bugüne kadarki en uzun Star Wars filmi bizi bekliyor.

Star Wars The Last Jedi için beklentilerimiz gün geçtikçe artıyor. Filmin Star Wars serisinin en uzun filmi olacağı dedikoduları ise CineWorld’ün ekran süresini girmesiyle iyice alevlendi. Kısa sürede kaldırılsa da çeşitli sinema sitelerinde ekran süresi yerini aldı bile. Sızdırılan süreye göre Star Wars The Last Jedi 150 dakikalık bir görsel şölen sunacak. 2,5 saatlik film böylelikle Star Wars serisinin en uzun filmi unvanını da elde ediyor. Bundan önceki en uzun Star Wars filminin 142 dakikayla Klonların Saldırısı olduğunu da ekleyelim. Force Awakens ve Rogue One ise sırasıyla 135 dakika ve 133 dakikalık ekran süreleri sunuyor.

Star Wars: The Last Jedi’ın ekran süresi beklentilerimizi de artırmış durumda. Film, Force Awakens’ın kaldığı yerden devam edecek. Jedi eğitimlerini sonlandırıp inzivaya çekilen Luke Skywalker’ın Rey tarafından bulunmasıyla başlayacak olan hikayede, Rey’in gücü kontrolüne almasını izleyeceğiz. Carrie Fisher’ı da anacak olan film 15 Aralık‘ta vizyondaki yerini alacak.